جاکارتي ان بي.کو مدل NB208 Coffee

�ي مگنتي امكان‌پذير مي‌شود. در نصیب مياني اين كيف جايي براي نوشت‌افزار تعبيه شده كه در صورت لزوم مي‌توانيد بیشتراز آن استفاده كنيد. گالري كفش‌دوزك اين محصول شكيل و زيبا را در جعبه‌اي شكيل و آراسته با نقاشي‌هاي كودكانه و بي ‌نهايت زيبا ارايه مي‌كند.

کیف پولهای نقش برجسته گالری کهن چرم با طرحهای اصیل ایرانی تزیین شده است. این کیف پول کتی فراوان زیبا بیش تر از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این گونه چرم از دسته دباغی شده با گیاه است. طراحی مدل LW47 دوچندان بی آلایش و شکیل بوده که همین فرمان باعث محبوبیت آن می‌شود. روی قسمت جلوی کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده و این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. طراحی مضاعف کاربردی که در نگاه نخستین یک لت را به سناریو می‌گذارد که دارنده یکسری جای کارت اعتباری، یک جای عکس و یک جیب زیپ‌دار است. در لت بعدی جای اسکناس، جای کارت متعدد و یک جای عکس را مشاهده می‌کنیم. یک لت منحرک در کیف در لحاظ گرفته شده که دارای دو جیب، یک‌سری جای کارت اعتباری، و جای عکس است. «کيف پول چرم طبيعي دیرین چرم مدل LW47» فراوان جادار بوده که می‌توانید هر آنچه مورد ما یحتاج شما هست را در دسترس‌تان قرار دهد. این کیف کتی در عین جادار بودن زیاد سبک و خوش دست است.
کیف پول زنانه‌ی «شهر چرم» (Leather City) بیشتراز چرم ارگانیک گاوی مرغوب و باکیفیت ساخته شده است. طرح کیف بیشتراز چرم معمولی و کلاسیک و دلخواه افرادی هست که ساده‌پسند هستند. کیف پول مدل «K39119» ابعادی معادل 19 × 10 × 2 سانتی‌متر دارد و نحوه‌ی باز و بسته‌شدن آن به‌صورت مگنتی میباشد که مگنت آن روی زبانه قرار دارااست و کیف با زبانه‌ی مگنتی باز و بسته می‌شود. قفل مگنتی نقره‌ای‌رنگ و گرد است. باطن کیف شش محل جداگانه برای قرارگیری کارت ویزیت وجود داراست که می‌توانید انواع کارت ویزیت یا این که چه بسا کارت‌های اعتباری را درون کیف قرار دهید. همچنین داخل کیف سه محل برای محافظت اسکناس وجود دارد. کیف کتی شهر چرم را هم می‌توانید در جیب کت و هم در کیفتان با خود به هرجایی حمل کنید. کیف پول مدل K39119 ساده، شیک و کاربردی است که جنس عالی و قیمت مناسبش، آن را به گزینه‌ای دلخواه جهت خرید تبدیل کرده است.
يك اكسسوري خوش‌رنگ تمامي اقلام همراهش را تحت تاثير قرار مي‌دهد. كيف پول كه روزانه گزینه فایده قرار مي‌گيرد، بايد هم طراحي زيبايي داشته باشد هم كيفيتي در خور به کار گیری زياد. كيف پول مارک كاردستي با جور (KDW1900) با طراحي خوش‌رنگ و جذابي عرضه شده است. طراحي روي كيف بسيار رنگارنگ و داراي طرح زيگ‌زاگ رنگي است. در طراحي اين كيف پول بیشتراز طراحي تايپوگرافي و انيميشني رنگارنگ «عشق و ديگر هيچ» به کار گیری شده است. كيف جيبي دسته (KDW1900) داراي يك بند چرمي قهوه‌اي رنگ براي محافظت از محتويات و بستن كيف است. كيف پول پارچه‌اي در نصیب داخلي به شکل يكدست مشكي تعبيه شده و به صورت بی آلایش يا به اصطلاح كتابي باز خواهد شد. كيف پول كاردستي با ابعاد 12 × 10 سانتي‌متر فضاي زيادي در جيب يا كيف شما نخواهد گرفت. با وجود فضاي زيادي كه در اين كيف تعبيه شده، وزني معادل 75 گرم دارااست و ضخامتي معادل 2 سانتي‌متر برايش در نظر گرفته شده است. پارچه به کار گیری شده در اين كيف پول مقاومت زيادي را ارائه مي‌كند؛ بیش تر از اينرو همپا مناسبي به چهره روزانه خواهد بود. كيف پولي دلخواه جوانان خوش‌ذوق و هنرپسند با طراحي ايراني تهيه شده از پارچه مخمل كوبيده و چاپ سابليميشن كه رنگ هاي آن به شدت دیدنی و شفاف است. اين كيف داراي فضاي قابل توجهي براي نگهداري بیشتراز كارت اعتباري، ويزيت است. KDW1900 يك گزینش جذاب و دوست‌داشتني به عنوان هديه خواهد بود.
کیف پول یکی‌از از پرکاربردترین اکسسوری‌های مورد استفاده روزمره هست و به همین عامل ما یحتاج به کیفیت ایده‌آل و طراحی موردپسندتان دارد. کیف پول کاردستی با مدل (KDW155) عرضه شده هست و ظاهری ساده و زیبا دارد. این کیف با پباده سازی بسیار جذابی به عنوان یک کیف دست ساز دارد. کیف به شکل جیبی با پارچه‌ی مشکی رنگ و طراحی سفید رنگ عالی به حیث می‌رسد. بر روی کیف نوشته‌ی «ماییم و نوای بی‌نوایی» به زیبایی بارز است. کیف پول کاردستی در ابعاد 12 × 10 سانتی‌متر با ضخامتی معادل 2 سانتی‌متر فضای زیادی را در کیف دستی اشغال نخواهد کرد. محفظه‌ی دارای اهمیت این کیف به صورت بی آلایش یا به اصطلاح کتابی باز می‌شود و یک دکمه برای نگهداری طولانی تر از محتویات آن تعبیه شده است. این کیف دارنده فضای مناسبی برای قرارگیری انواع کارت اعتباری میباشد و دسترسی مناسبی برای شما ایجاد می‌کند. این کیف پارچه‌ای با رنگ مشکی به نیکی با دیگر اقلام همپا شما هماهنگ می‌شود. کیف دسته KDW155 برای کارت اعتباری 6 عدد محفظه و برای کارت ویزیت نیز 6 عدد محفظه در لحاظ گرفته است. با اعتنا به پباده سازی زیبای این کیف پول، به خیر و خوبی برای افرادی که به تنوع اکسسوری علاقمند هستند، دوست‌داشتنی خواهد بود. نوشته‌ی روی کیف در جذابیت آن بی‌تاثیرنیست؛ « ماییم و نوای بی‌نوایی.. بسم‌الله در شرایطی‌که حریف مایی» یکی از بیشتراز ابیات نظامی گنجوی در اشعار لیلی و مجنون است.
اگر به دنبال خريد يك كيف پول زيبا و جادار براي نگهداري از پول و مدارك خود هستيد كيف پول LP1 براي شما گزينه اي مناسب است. رنگ اين كيف مغز رنگ بوده به اين معنا كه به وسيله دستگاه‌هاي پيشرفته به گونه‌اي رنگ آميزي شده كه تمام ضخامت چرم از تراز تا عمق يكنواخت رنگ شده می باشد و با به کار گیری زياد رنگ آن از بين نمي‌رود. كيف پول LP1 با ابعاد 12 × 10 سانتي‌متر بوده و به وسيله يك پل دكمه‌دار دو طرف آن به همديگر متصل مي‌شود. باطن اين كيف پنج عدد آلبوم وجود دارد كه مي‌توان مداركي مانند كارت ماشين، گواهينامه، عكس و … را در آن جاي داد. همچنين يك جايگاه براي نگهداري اسكناس در اين كيف وجود دارااست و در نصیب راست كيف يك زيپ در حیث گرفته شده كه مي‌توان برخي موردها حساس نظیر كارت حافظه و يا سكه يا سيم‌كارت را درآن نگهداري كرد و دو جاي كارت اعتباري نيز روي جايگاه زيپ قرار دارد. چرم فایده شده در اين كيف پول چرم از مرغوب‌ترين چرم توليد تبريز هست و دوخت خوب اين كيف به همپا كيفيت چرم عالي دوام بالايي را براي شما به ارمغان مي آورد. كيف پول چرم LP1 مي‌تواند به عنوان انتخابي زيبا و مناسب و ماندگار جهت هديه به عزيزان شما فایده شود.
کیف پول از این لحاظ که وسایل مهمی را در خویش جای می‌دهد، اکسسوری پراهمیتی محسوب می‌شود. وسایلی نظیر پول، کارت‌ّهای بانکی، کارت‌های شناسایی و مدارکی نظیر گواهینامه و کارت ماشین، معمولا باطن کیف پول نگه داشته می‌شوند. همچنین کیف پول اکسسوری می‌باشد که ما همیشه آن را همراه خود داریم. به همین عامل بایستی هنگام انتخاب آن زیبایی، کاربرد و سهولت در استفاده را در نظر بگیریم. کیف پول «شهر چرم» (Leather City) جور (121404-3) بیش تر از جنس چرم طبیعی است. این کیف پول با ۶ عدد محل نگهداری کارت اعتباری، ۱ عدد جای کارت ویزیت، 2 عدد جای عکس و جای محافظت سکه هر چیزی که مایحتاج باشد همراهتان خویش داشته باشید را در خویش جای می‌دهد. یک کدام از از مزیت‌های این کیف این هست که پول نقد درون آن تنها دو تا می خورد و زیاد آسیبی نمی‌بیند. همینطور ابعاد آن 2 × 9.5 × 12 می‌باشد و بیشتراز لحاظ اندازه کیف متوسطی محسوب می‌شود. این مورد یک مزیت میباشد زیرا حمل کیف‌های گران قدر نقص‌ هست و این ادله خویش به گم شدن آن ها منجر می‌شود. کیف‌های کوچک نیز همت خویش را از دست می‌دهند و معمولا سه تا می‌خورند که این مسئله به پول نقد درون آن آسیب وارد می‌کند.
طراحی « کیف پول چرم طبیعی سابق چرم دسته Lps1 » دوچندان بی آلایش و شکیل بوده که همین فرمان باعث محبوبیت آن می‌شود. بر روی بدنه‌ی این کیف پول که دربرگیرنده 3 لت هست نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده که در بخش میانی به نقش فروهر می‌رسد. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. طراحی مضاعف کاربردی که شامل 3 لت می‌باشد که بر روی هم تا شده و کیف با یک دکمه بسته میشود و هر لت دربرگیرنده 3 جای کارت بوده و صفحه‌ی غیر وابسته شونده نیز در یک رو مشتمل بر جای کارت و در روی دیگر محلی برای عکس عزیزان‌تان دارد. علاوه بر لت‌ها یک نصیب قطع شونده به چهره صفحه‌ای که می تواند باطن هر یک بیشتراز لت‌ها قرار گیرد، باطن کیف جانور است. بدنه‌ی سرتاسری کیف جای اسکناس است. این کیف پول جیبی مضاعف زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این دسته چرم بیش تر از دسته دباغی شده با گیاه است. «کیف پول چرم ارگانیک دیرین چرم گونه Lps1 » در عین جادار بودن زیاد سبک و خوش دست هم هست. جهت حفظ خوب تر و سلامت ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و مضاعف آفتاب به برهه زمانی طولانی در جاهایی نظیر تحت شیشه اتومبیل نیز توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ دسته آستون یا اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
کیف پول «شهر چرم» گونه «Leather City 122194-3» یکی‌از بیشتراز تولیدها دوچندان دیدنی داخلی میباشد که بیش تر از طرح و رنگی دیدنی و زیبا و کیفیتی دلخواه بهره می‌برد. این کیف پول زنانه بیش تر از چرم صد درصد طبیعی (چرم گاوی) ایجاد شده که کیفیت و استمرار مطلوبی را تضمین می‌کند. بیش تر از مهم‌ترین جذابیت‌های این دسته طرح کروکوی رویه‌ی آن می‌باشد که زیبایی قابل‌توجهی به کیف بخشیده است. کیف با زبانه‌ای گران قدر و توسط یک دکمه باز و بسته می‌شود. بر روی نصیب بیرونی نام اختصاری مارک ایرانی شهر چرم (L.C) حک شده و از عنصر تزیینی خاصی به کار گیری نشده تا زیبایی و سادگی کیف حفظ شود. با باز شدن کیف شاهد محفظه‌هایی بی نقص و متفاوت هستیم که به جذابیت کیف می‌افزاید. محل نگهداری کارت اعتباری در این گونه به 12 عدد رسیده و 4 محل محافظت کارت ویزیت هم تعبیه شده است. برای حفظ عکس هم دو محفظه دیده می‌شود. یک محفظه‌ی حساس نگهداری اسکناس و یک محفظه پشت کیف از دیگر فضاهایی می باشند که این مدل در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در‌حالتی که قصد خرید یک کیف پول کتی شیک و باکیفیت را دارید این گونه گزینه‌ای قابل‌تامل و مقرون‌به‌صرفه بوده و با توجه به طراحی می‌توان آن را هدیه‌ای باارزش نیز در نظر گرفت.
داشتن اكسسوري با طراحي خاص و متنوع، به لحاظ جذاب مي‌رسد و در پوشش شما بسيار تاثيرگذار خواهد بود. كيف جيبي كاردستي با نوع (KDW501) شناخته مي‌شود. در طراحي اين كيف پول بیشتراز يك آدمك كارتوني و يك گربه استفاده شده است و رنگ سبز پس‌زمينه‌ي آن در جلوه‌ي اين كيف بي‌تاثير نبوده است. براي باز كردن اين كيف پول و نگهداري خوبتر بیشتراز محتويات آن بیشتراز يك بند چرمي به کار گیری شده و به وسيله يك دكمه بسته خواهد شد. كيف پول پارچه‌اي در قسمت داخلي به شکل يكدست مشكي تعبيه شده و به چهره بی آلایش يا به اصطلاح كتابي باز خواهد شد. پارچه در پس‌زمينه به رنگ سبز هست و تا پشت كيف ادامه خواهد داشت. در نصیب پشت كيف نوشته «I Love Cats» «من عاشق گربه‌ها هستم» به زيبايي خودنمايي مي‌كند. كيف پول كاردستي با ابعاد 12 × 10 سانتي‌متر فضاي زيادي در جيب يا كيف شما نخواهد گرفت. با وجود فضاي زيادي كه در اين كيف تعبيه شده، وزني معادل 75 گرم دارااست و ضخامتي معادل 2 سانتي‌متر برايش در حیث گرفته شده است. پارچه به کار گیری شده در اين كيف پول مقاومت زيادي را ارائه مي‌كند؛ بیش تر از اينرو همپا مناسبي به چهره روزانه خواهد بود. بند دكمه‌اي از جنس چرم هست و مي‌توانيد به راحتي براي شستشوي كيف اقدام كنيد؛ بر روي كيف پول چاپي با ماندگاري بالا قرار گرفته است. كيف پول (KDW501) داراي فضاي قابل توجهي براي نگهداري بیشتراز كارت اعتباري، ويزيت است. اين كيف پول يك تعیین جذاب و دوست‌داشتني به عنوان هديه خواهد بود.
در پباده سازی «کیف پول زنانه چرم ارگانیک مدل LW45/3 » بیش تر از چرم گاوی اعلای تبریز استفاده کرده‌اند که حافظه شما را بیش تر از کیفیت و ماندگاری آن راحت می‌کند. روی نصیب جلوی کیف نقش زیبا و اصیل فروهر حکاکی شده می‌باشد و در پشت کیف نقشی بیش تر از پادشاه و سربازان هخامنش را مشاهده می کنیم. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. این محصول دارنده دو در می‌باشد که با باز کردن در اول به یک جای عکس و دو جای منحصر اسکناس و یک زیپ و با باز کردن در دوم چهار جای کارت، یک جای عکس و یک جای منحصر به فرد اسکناس دست پیدا می‌کنید. هر دو در این کیف با دکمه باز و بسته می‌شود. در صورتی که کیف‌تان به‌طور تصادفی زمین بیفتد، میتواند خیالتان راحت باشد که به‌ سهولت وسایل درون آن پخش نمی‌شود. سوخته کاری روی این جور کیف چرم بیشتراز نظر ظاهر، تشابه متعددی به قلم‌زنی روی فلز دارد. به طور کلی این کیف پول زنانه به لحاظ مرغوبیت جنس، نقوش پرکار و اجرای استادانه‌‌اش، هدیه‌ ای فراوان چشمگیر و ویژه خواهد بود.
تنوع نقش، رنگ و كيفيت خوب چرم‌هاي مصنوعي باعث شده تا امروزه طرفدارن بسياري بيابد. همچنين با فایده بیشتراز چرم مصنوعي آسيب كمتري به حيوانات مي‌رسد. «كيف پول چرمي گالري كفشدوزك كد 160037 طرح لبخند سبيلو» محصولي از گالري كفشدوزك، نمونه‌‌اي زيبا و متفاوت بیش تر از چرم مصنوعيست. شكل چهره‌اي سبيلو، خندان، فرم و نقش اين كيف خاص را تشكيل مي‌دهند. خرید کوله پشتی مصنوعي به کار گیری شده در اين محصول بیشتراز جمله چرم‌هاي مصنوعي مرغوب(چرم هورس) جانور در بازار می‌باشد كه با آن كيف‌هاي باكيفيتي زیرا اين محصول توليد مي‌شود. پشت اين محصول، اسم تجاري كفشدوزك چاپ شده كه نشانه اصالت اين محصول است. اين كيف تنها يك جيب داشته و به وسیله زيپ باز و بسته مي‌شود. مخاطب اين محصول خانم‌ها و قشر جوان بوده كه مي‌توانند بنا به سليقه‌ خود، براي آن كاربري‌هاي متنوع از قبيل جاي موبايل و كيف آرايشي تعريف كرده و بیش تر از آن فایده ببرند. اين محصول در جعبه‌اي سفيدرنگ، كشويي و مزين به نقاشي‌هاي